Konkurs

W dniu 20 listopada 2013 roku odbyło się w bursie uroczyste rozstrzygnięcie dwóch konkursów:  na najciekawszy plakat o tematyce antynikotynowej i najciekawsze hasło antynikotynowe. Konkursy zorganizowane zostały przez Zespół Profilaktyki, Zdrowia i Sportu. Prace oceniała Komisja Konkursowa w składzie: Pani Alina Turczyńska – przewodnicząca Komisji i ZPZiS, Pani Janina Łukaszuk - Dyrektor Bursy Szkolnej, Pani Anna Kamińska – Dyrektor Departamentu Promocji Miasta Białegostoku i Pani Anna Muzyczko – członek ZPZiS. W komisji znaleźli się również przedstawiciele młodzieży: Kasia Niedźwiedź, Damian Trochimiak, Agnieszka Kulesza, Monika Gryciuk, Justyna Zajkowska. A oto zwycięzcy konkursów wyłonieni w głosowaniu:

Najciekawszy plakat: 

I miejsceAnna Czyżewska (plakat nr 4)

II miejsceNatalia Rudkowska (plakat nr 2)

III miejsceElżbieta Mankiewicz (plakat nr 7)

Nagroda młodzieży Anna Czyżewska (plakat nr 4)


Najciekawsze hasło:

I miejsceKinga Zajączkowska (hasło nr 1: „Jesteś młody, palisz, szpanujesz, nawet nie wiesz, że po 50-tce w szpitalu na Ogrodewej wylądujesz”)

II miejscePiotr Mazur (hasło nr 2; „Bądź tym, co nie puszcza życia w dym.”)

III miejsce Gabriela Zajglicz (hasło nr 8: „Kiedy palisz papierosa, życie ucieka ci z przed nosa”)

Nagroda młodzieżyOlgierd Puszko (hasło nr 6: „Fajki to głupota – przez nie z portfela ucieka flota”)

 

Wymyślone przez naszą młodzież hasła antynikotynowe wzięły również udział w konkursie wiedzy dotyczącym szkodliwości palenia dla przyszłych kierowców zorganizowanym przez Powiatową Stację sanitarno – Epidemiologiczną.  Nie udało nam się zdobyć na tym szczeblu nagród, ale i tak

gratulujemy kreatywności i ciekawych pomysłów wszystkim uczestnikom konkursów.