Rok szkolny 2010/2011

Podsumowanie Konkursu „Szopka Bożonarodzeniowa”

Konkurs „Szopka Bożonarodzeniowa”

       Tradycyjnie, już od wielu lat, bierzemy udział w Konkursie organizowanym przez Towarzystwo Internatów i Burs, na najładniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Również w tym roku pod kierunkiem i opieką artystyczną pani Tatiany Szymkowskiej, nasze koleżanki przygotowały szopki.

Nie udało się nam zająć „miejsca medalowego” – postaramy się za rok!