Rok szkolny 2013/2014

Andrzejki

W ten jeden listopadowy wieczór (28 listopada 2013) nasza świetlica przybrała nastrojowy i magiczny charakter… Stało się tak za sprawą ciekawej kocio – nietoperzowej dekoracji oraz wszechobecnych wiedźm i wróżek, w które z fantazją wcieliły się nasze koleżanki. Na początek odbył się krótki występ artystyczny, podczas którego wszyscy zostaliśmy zapoznani z tradycjami, zwyczajami i dawnymi wierzeniami związanymi z dniem Świętego Andrzeja. Później nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i upominków zwycięzcom i uczestnikom konkursów bursianych.  I po tej oficjalnej części rozpoczęło się, niecierpliwie przez nas oczekiwane, wróżenie.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Było tradycyjne lanie wosku, kubki przyszłości, wróżenie ze szpilek, kości, wróżby z butelką, kubeczkami, drzewko szczęścia oraz serca, które wywróżyły zainteresowanym imię drugiej połówki. Wieczór przebiegał w wesołej atmosferze i dostarczył uczestnikom wielu przeżyć i niezapomnianych emocji.

Na zakończenie dobrej zabawy odbyła się dyskoteka, na której każdy mógł dać upust swojej energii i radości. Czas pokaże, czy wywróżone humorystyczne przestrogi i upomnienia, sugestie i zachęty odmienią nasze życie w roku 2014. No cóż …

BODAJ SIĘ SPEŁNIŁO, CO SIĘ DZIŚ WYŚNIŁO.