Rok szkolny 2014/2015

Konkurs “Stroik Wielkanocny”

W dniu 16 kwietnia 2015 roku udaliśmy się na uroczyste podsumowanie konkursu stroików wielkanocnych, którego głównym organizatorem był Internat Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku. Konkurs tradycyjnie był objęty patronatem Towarzystwa Internatów i Burs.  Bursę Szkolną reprezentowały ciekawe prace przygotowane przez nasze koleżanki z sekcji plastycznej pod kierunkiem Pani Tatiany Szymkowskiej.

Na początku spotkania obejrzeliśmy piękne konkursowe stroiki i zagłosowaliśmy na prace, które podobały nam się najbardziej. Gdy Komisja Konkursowa przystąpiła do liczenia głosów gospodarze imprezy zaprezentowali swoje talenty artystyczne, które spotkały się z ogromnym aplauzem ze strony publiczności.                        

Na koniec ogłoszono wyniki konkursu. Niestety, nie udało się nam powtórzyć sukcesu z ubiegłego roku i tym razem wróciliśmy do bursy tylko z dyplomem i upominkami  za udział. Mimo to czas spędzony na tworzeniu naszych  stroików wielkanocnych uważamy za cenny, ponieważ, pod czujnym okiem Pani Tatiany, mieliśmy okazję rozwijać swoją wyobraźnię i talenty plastyczne. 

Zdobywcom medalowych miejsc serdecznie i szczerze gratulujemy!