Rok szkolny 2014/2015

Wieczór Andrzejkowy

Tradycyjnie, jak co roku w naszej bursie obchodzony był Wieczór Andrzejkowy. W tym roku spotkaliśmy się w dniu 27 listopada. Holl i świetlica zamieniły się w tajemnicze i nastrojowe komnaty, w których wróżbom i konkursom nie było końca.  Przypomnieliśmy stare zwyczaje, które kultywowali nasi przodkowie, a także my staliśmy się ich kontynuatorami. Kilka urokliwych wróżbitek przepowiadało za pomocą wosku, szpileczek, tajemniczych serduszek oraz filiżanek  przyszłość tym, którzy odważyli się zapytać o swoje karty losu.

Dodatkowo wieczór andrzejkowy był dobrą okazją do tego, by nagrodzić zwycięzców biorących udział w jesiennych konkursach tj. test wiedzy nt. Jana Pawła II, turniej tenisa stołowego, konkurs plastyczno-literacki „Stop Agresji”, a także test wiedzy o zdrowiu i plebiscyt na najpiękniejsze zdjęcie wystawy „W poszukiwaniu zapomnianych tradycji”.Tak bogaty we wrażenia wieczór andrzejkowy zakończył się wyczekiwaną przez wszystkich dyskoteką. Podczas, której ziścić się mogły niektóre wróżby….

Wieczór Andrzejkowy wraz z młodzieżą przygotowały panie: Dorota Suchocka,  Anna Muzyczko, Ewa Rzeszotarska i Pan Cezary Rzeszotarski.