Rok szkolny 2017/2018

Turniej Piłki Nożnej Halowej

W dniu 28 lutego 2018 roku odbył się kolejny Turniej Futsalu Internatów i Burs. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn. Wśród nich znaleźli się reprezentanci następujących białostockich internatów: Zespołu Szkół Rolniczych CKP (czyli nasi gospodarze), Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących,  Zespołu Szkół Zawodowych nr 2, Zespołu Szkół Handlowo – Ekonomicznych i X Liceum Ogólnokształcącego oraz Bursa Szkolna w Augustowie i oczywiście my czyli Bursa Szkolna w Białymstoku.

         Rywalizacja przez cały czas przebiegała z ogromnym zaangażowaniem zawodników, przestrzeganiem zasad „fair play” i przyniosła następujące rezultaty:

I miejsce – Internat Zespołu Szkół Rolniczych CKP  w Białymstoku

II miejsce – Bursa Szkolna w Białymstoku

III miejsce – Internat Zespołu szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Białymstoku.

         Po długich i trudnych zmaganiach gospodarze zaprosili nas na obiad, gdzie w przyjemnym, wesołym nastroju spędziliśmy trochę czasu z rówieśnikami z podobnych placówek jak nasza. Dumni wróciliśmy do bursy – w końcu II miejsce na 7 drużyn to coś znaczy, zwłaszcza, że czas piłkarskich treningów jeszcze się w bursie na dobre nie zaczął.    Wiosna już blisko, więc niedługo zaczniemy intensywną pracę nad naszą piłkarską formą.