Rok szkolny 2017/2018

Pożegnanie absolwentów

26 kwietnia, jak co roku, w naszej bursie odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów. Młodsi koledzy i koleżanki przygotowali dla odchodzących krótką część artystyczną, która była ostatnią okazją by w murach tej placówki podsumować ich pracę i naukę. Była to okazja do refleksji i zadumy. Te 3, 4 lata minęły jak jedna chwila..

Podczas uroczystości głos zabrała Pani Dyrektor Anna Agnieszka Cwalińska, która wręczyła nagrody książkowe, dyplomy oraz kubki z logo bursy 38 absolwentom. Całą uroczystość uświetnił bardzo miły gest ze strony absolwentów – wzruszające podziękowanie dla całego grona wychowawców i pracowników. Na zakończenie spotkania przy słodkim poczęstunku obejrzeliśmy prezentację multimedialną „Z Waszego bursowego życia” przygotowaną przez Panią Ewę Rzeszotarską i Pana Cezarego Rzeszotarskiego oraz wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie do kroniki.

Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia na maturze. Pomyślności w wyborze dalszej drogi edukacyjnej oraz sukcesów zawodowych i osobistych. Obiecujemy, że będziemy trzymać za Was kciuki – zwłaszcza młodsi koledzy i koleżanki, którzy dzięki maturze otrzymali prezent w postaci najdłuższego majowego weekendu – 9 wolnych dni – nie ma sprawiedliwości!

Wszystkim maturzystom, życzymy powodzenia i połamania długopisów!!!