Rok szkolny 2020/2021Rok szkolny 2023/2024

Pożegnanie Absolwentów

W dniu 25 kwietnia 2024 w Bursie odbyło się uroczyste Pożegnanie Absolwentów. Z wielką radością, ale także
z nutą smutku, zebraliśmy się razem, by uczcić ten wyjątkowy moment. To czas, w którym patrzymy wstecz, na lata, które spędziliśmy razem, pełne nauki, przyjaźni i wzajemnego wsparcia. Ale to również moment, w którym spoglądamy w przyszłość, pełni nadziei i optymizmu, gdy stawiacie kroki na drodze ku nowym wyzwaniom
i możliwościom.

Dla nas, jako społeczności, to niezwykle wzruszający moment. Patrząc na Was, widzimy nie tylko absolwentów,
ale również ludzi, którzy przeszli przez proces dojrzewania, osiągając cele, których osiągnięcie wymagało poświęceń, wysiłku i determinacji. Jest to dowód Waszej wyjątkowej siły i wytrwałości.

Drodzy Absolwenci, teraz Wasza przyszłość rozciąga się przed Wami jak niezbadany ocean. Niech ten moment będzie dla Was inspiracją, by śmiało kroczyć naprzód, marzyć wielkie sny i dążyć do ich spełnienia. Pamiętajcie,
że jesteście w stanie osiągnąć wszystko, czego sobie zażyczycie, jeśli tylko będziecie pracować z determinacją
i wiarą w siebie.

Dla wszystkich obecnych na uroczystości, chcielibyśmy podziękować za Wasze wsparcie i zaangażowanie. Wasza obecność uczyniła tę chwilę jeszcze bardziej wyjątkową.

Życzymy Wam, drodzy Absolwenci, wszelkiej pomyślności w Waszych dalszych działaniach. Niech Wasze życie będzie pełne sukcesów, radości i spełnienia.

Z najserdeczniejszymi życzeniami
Dyrekcja, wychowawcy oraz pracownicy
Zespołu Placówek Oświatowych Nr 1 w Białymstoku