Rok szkolny 2017/2018

Konkurs Fotograficzny

W dniu 24 listopada 2017r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród w Konkursie Fotograficznym IX edycji Spotkań Ekologicznych „Z Ziemią krążymy” ph. „Skarby ukryte w wodzie”. Nadesłanych zostało 161 zdjęć, z 20 placówek, w tym również zdjęcia wykonane przez mieszkańców Bursy Szkolnej: Gabrielę Grynczel, Kamilę Dereszkiewicz, Gabrielę Dzienis, Tomasza Żarskiego, Gabrielę Kulfan, Magdalenę Bogdzio, Urszulę Łochnicką, Martę Szczytko, których opiekunami byli: pani Ewa Rzeszotarska, pani Ewa Gasparewicz i pan Cezary Rzeszotarski.

Jury  w składzie :

1.       Zuzanna Butkiewicz-Wakuluk – fotograf, instruktor Działu Organizacji Imprez Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku,

2.     Czesław Zdanowicz – prezes Białostockiego Towarzystwa Fotograficznego

3.      Jerzy Żebrowski  fotograf, od lat współpracuje z Białostockim Teatrem Lalek oraz lokalną prasą (m. in. Gazeta Wyborcza)

po obejrzeniu wszystkich prac, wybrało te najlepsze i wśród nich znalazło się zdjęcie Gabrieli Grynczel –  nagroda w kategorii szkół ponadgimnazjalnych oraz na wystawę zakwalifikowały się dwa zdjęcia: Tomasza Żarskiego i Gabrieli Grynczel.

Wszystkim młodym fotografom gratulujemy i liczymy na dalsze sukcesy!!!